Nachádzate sa: » TALIANSKO » Ostrov SARDÍNIA » ALGHERO » rezidencia BUGANVILLEA ***

ALGHERO, rezidencia BUGANVILLEA ***

Možnosti ubytovania: 60, 80

Cenovo výhodné letenky Vzdialenosť od pláže 50m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

komplex troch rezidencií Buganvillea, Gardenia a Gli Eucalipti nachádzajúcich sa pri pobrežnej promenáde, asi 1,5 km severne od historického centra (7 km od letiska v Alghere), kam sa dostanete linkovým autobusom alebo cyklochodníkom. V blízkosti sa nachádzajú obchody, supermarket, požičovňa bicyklov, motoriek a áut.

Popis a vybavenie:

rezidenciu tvorí dvojposchodová budova, s recepciou, so slnečnou terasou s bazénom s ležadlami a slnečníkmi (v prevádzke 01.5. – 15.10.), menším bazénom pre deti, parkoviskom (za poplatok), práčka a sušička na žetóny (poplatok 4-5 €/1 žetón), úschovňa batožiny (so sprchou) je k dispozícii klientom pri príchode/odchode. V prízemí budovy je bar, reštaurácia, pizzeria, zmrzlináreň.

Ubytovanie:

účelne zariadené klimatizované apartmány sú vybavené kuchynským kútom (aj mikrovlnka), sprchou, WC, TV-SAT, WiFi, sušičom na vlasy, balkónom so záhradným nábytkom, trezor (za príplatok). Typy apt.: B6 Bilo pre 4 – 6 osôb, spálňa s manželským dvojlôžkom, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a poschodovou posteľou; B6 Sup s výhľadom na more Bilo pre 4 – 6 osôb, spálňa s manželským dvojlôžkom, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a poschodovou posteľou, balkón s výhľadom na more, so záhradným nábytkom; T6 Sup – s výhľadom na more Trilo pre 6 osôb, dve 2-lôžkové spálne, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, balkónom a terasou so záhradným nábytkom a s výhľadom na more; T8 Trilo pre 6 – 8 osôb, dve 2-lôžkové spálne (jedna z nich má balkón s výhľadom na bazén), obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a poschodovou posteľou a balkónom (so záhradným nábytkom) s čiastočným výhľadom na more.

Stravovanie:

individuálne.

Šport a zábava:

vodné športy na pláži, potápačské centrum, tenisové kurty, požičovne bicyklov, lodiek. 

Pláž:

pekná dlhá piesočnatá, vzdialená 50 m s plážovým servisom (za poplatok), rezidenciu od pláže oddeľuje iba miestna komunikácia. Na najkrajšie pláže v oblasti sa dostanete plážovým autobusom, zo zastávky pár metrov od rezidencie.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní... 22