Nachádzate sa: » TALIANSKO » Ostrov SARDÍNIA » ALGHERO » rezidencia BUGANVILLEA ***

ALGHERO, rezidencia BUGANVILLEA ***

Možnosti ubytovania: 60

Cenovo výhodné letenky Vzdialenosť od pláže 50m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

komplex troch rezidencií Buganvillea, Gardenia a Gli Eucalipti nachádzajúcich sa asi 1,5 km severne od historického centra (7 km od letiska v Alghere).

Popis a vybavenie:

rezidenciu tvorí dvojposchodová budova, s recepciou, so slnečnou terasou s bazénom s ležadlami a slnečníkmi, menším bazénom pre deti, parkoviskom (za poplatok), práčovňa na žetóny za poplatok, úschovňa batožiny (so sprchou) je k dispozícii klientom pri príchode/odchode. V prízemí budovy je bar, reštaurácia, pizzeria.

Ubytovanie:

účelne zariadené apartmány sú vybavené kuchynským kútom (aj mikrovlnka), sprchou, WC, TV-SAT, WiFi, sušičom na vlasy, balkónom so záhradným nábytkom. Na vyžiadanie klimatizácia, trezor (za príplatok). Typy apt.: B6 Bilo pre 4 – 6 osôb, spálňa s manželským dvojlôžkom, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a poschodovou posteľou, výhľad na more (za príplatok).

Stravovanie:

individuálne.

Šport a zábava:

vodné športy na pláži, potápačské centrum, tenisové kurty, požičovne bicyklov, motoriek, lodiek.

Pláž:

pekná dlhá piesočnatá, vzdialená 50 m s plážovým servisom (za poplatok), rezidenciu od pláže oddeľuje iba miestna komunikácia.