Nachádzate sa: » TALIANSKO » Región EMILIA ROMAGNA » RIMINI (sever) » hotel BUSIGNANI ***

RIMINI (sever), hotel BUSIGNANI ***

Možnosti ubytovania: 20, 30, 21, 31, 10

Dieťa do 7 r. zadarmo All Inclusive Vzdialenosť od pláže 180m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Plážové služby v cene (slnečník + 2 ležadlá, alebo plážové kreslo a ležadlo) Chladnička alebo minibar v izbe Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

v časti Rivabella v tichšom prostredí.

Popis a vybavenie:

menší hotel s príjemnou atmosférou, ideálny pre rodinnú dovolenku. Má recepciu, výťah, vonkajšiu terasu s barom, reštauráciu, bezplatné WiFi v spoločných priestoroch. Bezplatné parkovacie miesto – do vyčerpania kapacity.

Ubytovanie:

klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1 – 2 prísteliek (poschodová posteľ), sušič na vlasy, trezor, TV-SAT, WiFi, sprcha, WC, balkón. Pre rodiny sú k dispozícii aj rodinné izby, skladajúce sa z 2 prepojených 2-lôžkových izieb. Na vyžiadanie – minichladnička a detská postieľka.

Stravovanie:

alternatíva č. 1: polpenzia (PP) / raňajky – formou bufetových stolov; večere – výber z 2-3 menu + šalátový bufet (bez nápojov); alternatíva č. 2: light all inclusive (AI) / raňajky – formou bufetových stolov, obedy a večere – výber z 2-3 menu + šalátový bufet vrátane nápojov k obedom a večeriam (0,5 l vody a 0,25 l víno) a plážové služby (slnečník a 2 ležadlá/izba).

Pláž:

vzdialená asi 180 m, súkromná piesková pláž, požičovne športových potrieb, plážové hry. Plážové služby (slnečník a 2 ležadlá/izba) sú zahrnuté v cene iba v prípade služieb all inclusive (28.5.-03.9.).