Nachádzate sa: » TALIANSKO » Ostrov SARDÍNIA » ALGHERO » rezidencia GARDENIA ***

ALGHERO, rezidencia GARDENIA ***

Možnosti ubytovania: 40, 60

Cenovo výhodné letenky Vzdialenosť od pláže 140m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

komplex troch rezidencií Buganvillea, Gardenia a Gli Eucalipti nachádzajúcich sa pri pobrežnej promenáde, asi 1,5 km severne od historického centra (7 km od letiska v Alghere), kam sa dostanete linkovým autobusom alebo cyklochodníkom. V blízkosti sa nachádzajú obchody, supermarket, požičovňa bicyklov, motoriek a áut.

Popis a vybavenie:

3-poschodová zrekonštruovaná budova, má recepciu, výťahy, dva bazény (z toho jeden detský) s terasou so slnečníkmi (v prevádzke 01.5. – 15.10.), parkovisko, úschovňa batožiny (so sprchou) je k dispozícii klientom pri príchode/odchode. V prízemí budovy je obchod a bar.

Ubytovanie:

účelne zariadené klimatizované apartmány sú vybavené kuchynským kútom, sprchou, WC, TV-SAT, WiFi, balkónom so záhradným nábytkom, trezor (za príplatok). Typy apt.: B4 Bilo pre 4 osoby, spálňa s manželským dvojlôžkom, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby; B4 – s výhľadom na more Bilo pre 4 osoby, spálňa s manželským dvojlôžkom, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, balkón s výhľadom na more; T6 Trilo pre 6 osôb, dve 2-lôžkové spálne, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby; T6 – s výhľadom na more Trilo pre 6 osôb, dve 2-lôžkové spálne, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, balkón s výhľadom na more.

Stravovanie:

individuálne.

Šport a zábava:

vodné športy na pláži, potápačské centrum, tenisové kurty, požičovne bicyklov, motoriek, lodiek.

Pláž:

pekná dlhá piesočnatá, vzdialená 140 m s plážovým servisom (za poplatok). Na najkrajšie pláže v oblasti sa dostanete plážovým autobusom, zo zastávky pár metrov od rezidencie.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní... 22