Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » ISTRIA » POREČ » apartmány LANTERNA SUNSET **

POREČ, apartmány LANTERNA SUNSET **

Možnosti ubytovania: 30, 40, 60

First Minute -15% Doporučujeme skorú rezerváciu Vzdialenosť od pláže 50m Televízor v izbe Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

apartmánový komplex sa nachádza v obklopení píniového hája na polostrove Lanterna v mestečku Tar, asi 13 km severne od Poreču.

Popis a vybavenie:

centrálna recepcia s trezorom, bezplatné WiFi na recepcii, niekoľko reštaurácií, nákupné a zábavné centrum, bary, diskotéka, kaviareň, pizzeria, bufet na pláži, obchody, bezplatné parkovanie.

Ubytovanie:

priestranné apartmány pre 3 – 6 osôb sú vhodné pre rodiny s deťmi. Nachádzajú sa v budovách Ana, Amália, Biserka, Dina a Eda. Všetky apartmány majú TV-SAT, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu. Typy apt.: A3 pre 3 osoby, 2-lôžková spálňa, obývacia miestnosť s gaučom a kuch. kútom, sprcha, WC, balkón na morskú stranu; A4 pre 4 osoby, 2-lôžková spálňa, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, kuch. kút, sprcha, WC, balkón na morskú stranu; A6 pre 6 osôb - dvojpodlažný: na poschodí sú dve 2-lôžkové spálne, 2 kúpeľne s WC, 3 balkóny na morskú stranu; na prízemí je obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a s kuch. kútom,

Stravovanie:

individuálne.

Šport a zábava:

18 tenisových kurtov, minigolf, požičovňa bicyklov a člnov, ihriská na loptové hry, stolný tenis, vodné športy, škola potápania. Zábavné centrum s nočným barom a diskotékou, ihrisko s preliezačkami a pieskoviskom pre deti.

Pláž:

vzdialená 50 - 80 m, kamenistá, čiastočne štrková vhodná aj pre deti.