Nachádzate sa: » TALIANSKO » Región FRIULI » LIGNANO » hotel OLD RIVER ***

LIGNANO, hotel OLD RIVER ***

Možnosti ubytovania: 20, 30, 21, 31

First Minute -5% Dieťa do 14 r. zadarmo Vzdialenosť od pláže 250m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

 

 

Poloha:

v tichšej časti Lignano – Riviera, 400 m od centra mesta s množstvom obchodov, reštaurácií, kaviarní a barov.

Popis a vybavenie:

novo zrekonštruovaný rodinný hotel, bezplatné WiFi, výťah, bar, moderná zrekonštruovaná reštaurácia, vonkajšia terasa s posedením, TV miestnosť, bazén s ležadlami, solárium, detský kútik so šmykľavkami, parkovisko (bezplatné). Možnosť zapožičania bicyklov – bezplatne (do vyčerpania kapacity), malé domáce zvieratá povolené. Hotel je vhodný aj pre skupiny s priestorom na cvičenie.

Ubytovanie:

zrekonštruované 2-lôžkové klimatizované izby s možnosťou 1-2 prísteliek (môže byť poschodová posteľ), sprcha, WC, telefón, WiFi, TV-SAT (slovenské i české TV stanice, sú prisľúbené ale bez garancie), trezor, sušič na vlasy, balkón. Na vyžiadanie možno rezervovať prepojené rodinné izby pre 4 až 5 osôb (ceny na vyžiadanie). K dispozícii sú aj bezbariérové izby.

Stravovanie:

polpenzia / raňajky – formou bufetových stolov, večere – výber z 3 menu, šalátový bufet. Možnosť doobjednať obedy.

Šport a zábava:

plážové športy a aktivity, v blízkosti sa nachádzajú tenisové kurty, v letovisku 18 jamkové golfové ihrisko, vodný park Aquasplash, zábavný park Gulliverlandia, ZOO Punta Verde. Možnosť objednať fakultatívne výlety u delegáta.

Pláž:

súkromná piesková vzdialená 250 m, s pozvoľným vstupom do mora, kabínka na prezlečenie bezplatne, plážový servis za poplatok.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní s polpenziou ... 22