Nachádzate sa: » MAĎARSKO » BÜKFÜRDŐ » hotel APARTMÁNHOTEL ***

hotel APARTMÁNHOTEL ***

Možnosti ubytovania: 10, 21, 31, 41, 51

Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Opis strediska BÜK:

kúpele Bükfürdő, jedny z najväčších a najkrajších kúpeľov Maďarska, ktoré sa nachádzajú pri malebnom meste Szombathely, v západnej časti Maďarska, stali sa svetovo slávnymi predovšetkým svojou liečivou vodou charakteristického zloženia. Preventívny a liečebný účinok tunajšej liečivej vody sa úspešne využíva na zmiernenie reumatických problémov a chorôb pohybového ústrojenstva.

Kúpele:

obľúbené zážitkové a liečebné kúpele svojou rozlohou viac ako 5000 m2 patria medzi najväčšie kúpele v Maďarsku. Termálne kúpalisko s vnútornými a vonkajšími bazénmi s liečivou termálnou vodou a plné vodných atrakcií a tobogánov, saunovým svetom a masážami v spojení so zábavou ponúkajú pre všetky vekové kategórie zábavu a relax. Ceny vstupeniek: www.bukfurdo.hu

Poloha aparthotela:

v rekreačnej zóne plnej zelene, len niekoľko minút chôdze od termálnych a liečebných kúpeľov.

Popis a vybavenie:

hotel tvoria 4 budovy (3 budovy s výťahom). K dispozícii je recepcia s trezorom, vstupná hala, zimná záhrada, kaviareň, detské ihrisko a soľné pieskovisko pre deti do 12 r., trezor, úschovňa bicyklov, 1 parkovacie miesto/izba (v cene), slnečná terasa – na streche budovy "B", miestnosť pre bicykle.

Služby za poplatok – platba na mieste:

zapožičanie bicykla 150 HUF/hodina, pes 2000 HUF/noc, župan 500 HUF/deň – pobyt 1-2 dni, 300 HUF/deň – 3 a viac dní), Himalájska soľná komora 800 HUF/45 min/os., Ceragem E masážne lôžko 650 HUF/40 min.

Ubytovanie:

v apartmánoch v štyroch samostatných budovách (A - D). Všetky apartmány majú plne vybavený kuchynský kút (chladnička, sporák alebo dvojplatnička, riady, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra, utierky, čistiaci prostriedok na riady), kúpeľňa s WC (šampón, sprchovací gel, toalet. papier, osušky, uteráky), WiFi, rádio, TV-SAT. Každodenné upratovanie izieb (výmena uterákov podľa potreby, výmena posteľnej bielizne 2x/týždeň).
Typy apt.: 81 apartmánov typu A2(+2 prístelky) 1-izbový pre 2 – 4 osoby (2 základné lôžka + 1-2 prístelky = vyklápací gauč – max. pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby + 2 deti do 12 r.), kuchynský kút oddelený závesom alebo dverami; 3 apartmány typu A4(+2) 2-izbový pre 4 – 6 osôb (4 základné lôžka + 1-2 prístelky = vyklápací gauč) – max. pre 5 dospelých osôb alebo 4 dospelé osoby + 2 deti do 12 r.), 2-lôžková spálňa, obývacia miestnosť s 2 lôžkami a vyklápacím gaučom a kuch. kútom.

Stravovanie:

individuálne; možnosť doobjednať raňajky alebo polpenziu / raňajky – formou bufetových stolov, večera – výber z menu. Strava sa podáva v reštaurácii Rózsakert, situovanej za budovou B.

Šport a relax:

v okolí sa nachádza množstvo športovísk a kulinárske potešenie a vínna turistika, cykloturistika, golf v blízkosti, rybolov, tenis, turistika, historické pamiatky.

Cenník:

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní stand.... 62