Nachádzate sa: » TALIANSKO » Región MARCHE » PESARO » hotel ASTORIA ***

PESARO, hotel ASTORIA ***

Možnosti ubytovania: 12, 22, 10

First Minute -10% Dieťa do 6 r. zadarmo All Inclusive Priamo pri pláži Vzdialenosť od pláže 0m Vonkajší bazén Televízor v izbe Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

pri promenáde priamo na pieskovej pláži, 400 m od historického centra.

Popis a vybavenie:

zrekonštruovaný hotel s recepciou, výťahom, klimatizovanou reštauráciou, lobby barom s bezplatným WiFi, TV sálou, bazénom so slnečnou terasou s výhľadom na more (v prevádzke 25.5.-08.9.) spojenou s barom, parkoviskom (za príplatok). K dispozícii je detský kútik, stolný tenis, požičovňa bicyklov. Malý pes povolený (na vyžiadanie, za príplatok).

Ubytovanie:

príjemne zariadené klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1 – 2 prísteliek, sprcha, WC, sušič na vlasy, chladnička – na vyžiadanie (za poplatok), trezor, WiFi, TV-SAT, balkón. Izby s bočnýmvýhľadom na more sú za príplatok. Bezbariérové izby na vyžiadanie.

Stravovanie:

alternatíva č. 1: polpenzia (PP) / raňajky – formou bufetových stolov; večere – výber z 2-3 menu + šalátový bufet, minerálka; alternatíva č. 2: light all inclusive (AI) / raňajky – formou bufetových stolov, obedy a večere – výber z 2-3 menu + šalátový bufet vrátane nápojov k obedom a večeriam (voda + fľaša vína alebo nealko/deň) a plážové služby (slnečník a 2 ležadlá/izba).

Pláž:

z hotela je priamy vstup na piesočnatú pláž s postupným vstupom do mora.Plážové služby – okrem 1-lôžkovej izby (slnečník a 2 ležadlá/izba) sú zahrnuté v cene iba v prípade služieb all inclusive (29.5.-11.9.).