Nachádzate sa: » TALIANSKO » Región MARCHE » PESARO » hotel ASTORIA ***

PESARO, hotel ASTORIA ***

Možnosti ubytovania: 21, 31, 10, 20

First Minute -10% Dieťa do 6 r. zadarmo Priamo pri pláži Vzdialenosť od pláže 0m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

pri promenáde priamo na pieskovej pláži, 400 m od historického centra.

Popis a vybavenie:

zrekonštruovaný hotel s recepciou, výťahom, klimatizovanou reštauráciou, lobby barom s bezplatným WiFi, TV sálou, bazénom so slnečnou terasou s výhľadom na more (v prevádzke 25.5.-08.9.) spojenou s barom, parkoviskom (za príplatok). K dispozícii je detský kútik, stolný tenis, požičovňa bicyklov. Malý pes povolený (na vyžiadanie, za príplatok).

Ubytovanie:

príjemne zariadené klimatizované 2-lôžkové izby standard s možnosťou 1 – 2 prísteliek, sprcha, WC, sušič na vlasy, chladnička – na vyžiadanie (za poplatok), trezor, WiFi, TV-SAT, balkón. Izby superior s novším vybavením sú za príplatok. Izby s bočným alebo priamym výhľadom na more sú na vyžiadanie – za príplatok. Bezbariérové izby sú na vyžiadanie.

Stravovanie:

polpenzia (PP) alebo plná penzia (PLP) / raňajky – formou bufetových stolov, servírované 3-chodové večere a obedy s možnosťou výberu z menu, šalátový bufet. Pri polpenzii je k večeri v cene zahrnutá neobmedzená konzumácia vody. Pri plnej penzii je okrem vody v cene zahrnutá aj fľaša vína/deň alebo nealko.

Pláž:

z hotela je priamy vstup na piesočnatú pláž s postupným vstupom do mora. Plážový servis od 27.5. do 10.9. (1 slnečník + 2 ležadlá/izba je možné dokúpiť na mieste.