Nachádzate sa: » TALIANSKO » Región MARCHE » SAN BENEDETTO DEL TRONTO » rezidencia OLTREMARE - apartmány ****

SAN BENEDETTO DEL TRONTO, rezidencia OLTREMARE - apartmány ****

Možnosti ubytovania: 40, 50, 60

Blízko pri pláži Pre náročnejčích Vzdialenosť od pláže 50m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie Malé domáce zvieratá povolené WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

v rezidenčnej časti pri krásnej palmovej promenáde, cca 2,5 km od historického centra mesta. V blízkosti rezidencie sa nachádza reštaurácia i obchody.

Popis a vybavenie:

plne klimatizovaná rezidencia vhodná i pre náročných klientov, ktorí ocenia kvalitné služby. K dispozícii je vstupná hala s recepciou a barom, 2 výťahy, vonkajší bazén pre dospelých a pre deti, whirlpool, slnečná terasa s ležadlami, záhrada s detským ihriskom, požičovňa bicyklov, parkovanie pri rezidencii.

Ubytovanie:

komfortne a moderne zariadené klimatizované apartmány s vybaveným kuchynským kútom, bezplatné WiFi, TV-SAT, trezor, práčka, umývačka riadu, sprcha, WC, balkón. Typy apt.: B4a Bilo pre 4 osoby, spálňa s manželským lôžkom, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a s kuchynským kútom; B4b Bilo pre 4 osoby, spálňa s manželským lôžkom, obývacia izba s poschodovou posteľou a s kuchynským kútom; B5 Bilo pre 5 osôb, spálňa s manželským lôžkom, menšia izba so samostatným lôžkom, obývacia izba s rozkladacím gaučom; C6 Trilo pre 6 osôb, spálňa s manželským lôžkom, spálňa s 2 lôžkami, obývacia izba s rozkladacím gaučom.

Stravovanie:

individuálne.

Pláž:

vzdialená cca 50 m, piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora (plážový servis za poplatok).

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní... 22