Nachádzate sa: » TALIANSKO » Ostrov ISCHIA » FORIO » hotel RIVA DEL SOLE **+

FORIO, hotel RIVA DEL SOLE **+

Možnosti ubytovania: 20, 30, 21, 10

First Minute -10% Vzdialenosť od pláže 20m Vonkajší bazén Vnútorný bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

asi 1,5 km od centra mesta, v zálive Baia di Citara na kopci s nádherným panoramatickým výhľadom na more, len niekoľko metrov od menšej piesočnatej pláže a 300 m od známeho termálneho parku Poseidonove záhrady. V tesnej blízkosti hotela je autobusová zastávka.

Popis a vybavenie:

zrekonštruovaný menší elegantný rodinný hotel. K dispozícii je recepcia s lobby barom, vnútorný sladkovodný bazén s hydromasážou (36-37° C), vonkajší termálny bazén, whirpool, snack bar, záhrada, terasa s panoramatickým výhľadom (ležadlá a slnečníky zadarmo), reštaurácia, spoločenská miestnosť s TV-SAT, WiFi pripojenie, úschovňa batožiny, parkovisko. Hostia majú 50 % zľavu na bahenné zábaly a termálne sprchy v blízkych kúpeľoch Terme Castaldi.

Ubytovanie:

moderne zariadené 2-lôžkové izby standard (2+0), standard s výhľadom na more (VM) s možnosťou prístelky (2+1), sprcha, WC, telefón, WiFi, klimatizácia – za poplatok, balkón alebo terasa s posedením. 1-lôžkové izby sú bez balkóna. Priestrannejšie 2-lôžkové izby s možnosťou prístelky superior (2+1) sa nachádzajú na terase na úrovni terénu pri bazéne. Majú sprchu, sušič na vlasy, WC, telefón, WiFi, TV-SAT, minibar, terasu. Klimatizované izby majú sprchu, sušič na vlasy, WC, telefón, WiFi, TV-SAT, minibar, terasu.

Stravovanie:

polpenzia / raňajky – rozšírené kontinentálne; večere – servírované (výber z 2 menu + zeleninové šaláty a dezert). Hoteloví kuchári pripravujú chutné pokrmy tradičnej i medzinárodnej kuchyne.

Pláž:

pekná, menšia piesočnatá pláž sa nachádza priamo pod hotelom (prístup po schodoch). Väčšia známa piesková pláž Citara s pozvoľným vstupom do mora a sezónnou ponukou vodných športov je vzdialená asi 150 m (prístup cez miestnu komunikáciu). K dispozícii sú ležadlá a slnečníky (za poplatok). Pláže v letovisku boli ocenené prestížnou Modrou vlajkou EÚ za čistotu a kvalitu vody.

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní s polpenziou... 22