Nachádzate sa: CHORVÁTSKO » SEVERNÁ DALMÁCIA

Na tomto mieste môžete špecifikovať Vaše požiadavky na dovolenku. Kritéria môžete neskôr upravovať. Pomoc s vyhľadávaním!

Pobytové
zájazdy
Poznávacie
zájazdy
1-denné
zájazdy
Kolektívy
Pobytové zájazdy
Malta - Jazykové
kurzy angličtiny
Krajina:
Oblasť:
Miesto:
Doprava:
Ubytovanie:
 
Typ ubytovania:
 
Stravovanie:
Kategória ubytovania:
Cena do:
Termín od: Kalendar
Termín do: Kalendar
Krajina:
Program:
Doprava:
Krajina:
Program:
Doprava:

SEVERNÁ DALMÁCIA


  

SEVERNÁ DALMÁCIA – tiahne sa od Starigradu po Split cez najznámejšie strediská ako sú Zadar, Biograd na Moru, Vodice, Šibenik, Primošten, Trogir a ostrovy Pag, Dugi Otok, Murter a národné parky Kornatské súostrovie, Paklenica, vodopády rieky Krka a Vransko Jazero.


ostrov PAG

– strana ostrova orientovaná smerom k pevnine je takmer bez vegetácie. Na juhozápade nájdete olivové háje a zeleninové polia. Najznámejšie letoviská sú hlavné mesto Pag so zvláštnou atmosférou, zvykmi. Rušný nočný život je v mestečku Novalja na juhozápade ostrova so známou plážou Zrče, ktorá sa pokladá za chorvátsku „Ibizu“.
PRIVLAKA

– idylické rybárske mestečko na Zadarskej riviére, leží na rovnomennom polostrove asi 5 km južne od ostrova Vir. Vzduch nasýtený vôňami éterického rastlinstva a liečivé čierne bahno sú liekom na zdravotné ťažkosti ako sú astma, reuma.Sv. FILIP i JAKOV

- malé príjemné letovisko, asi 25 km južne od Zadaru oproti ostrovom Pašman a Kornati.
BIOGRAD NA MORU

 - s jemným zlatožltým pieskom a pozvoľným vstupom do mora, ideálne aj pre rodiny s malými deťmi. Vzdialenosť 50 m od hotela Plaža, 100 m od hotela Veli Mel, 200 m od hotelov Family Lopar, Sahara, Rab. V okolí sa nachádza niekoľko ďalších piesočnatých pláží (z toho 3 sú nudistické).


Výborná cena Vzdialenosť od pláže 150m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe

asi 200 m od centra.

Cena od /
Výborná cena Vzdialenosť od pláže 100m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe

asi 300 m od centra.

Cena od /
Výborná cena Vzdialenosť od pláže 70m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe

v letovisku Biograd na Moru, asi 70 m od centra.

Cena od /
Dieťa do 4 r. zadarmo Vhodné pre rodiny aj pre skupiny Vzdialenosť od pláže 100m Televízor v izbe

asi 200 m od centra plného obchodov, reštaurácií a barov. 

Cena od /
Výborná cena Vzdialenosť od pláže 100m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe

v centre letoviska Biograd na Moru.

Cena od /
Dieťa do 3 r. zadarmo Cenovo veľmi výhodné Vzdialenosť od pláže 200m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe

v blízkosti borovicového hája a pláže Soline, ktorá je považovaná v tejto oblasti za jednu z najlepších. Do centra mesta sa pešo dostanete asi za 20 min.

Cena od /


VODICE

– mesto leží v krásnom zálive západne od Šibeniku, vyhlásené za najkrajšie a najupravenejšie prímorské stredisko. V starom meste lákajú návštevníkov typické taverny, charakteristický prístav a 3 km dlhá promenáda, ktorá ožíva najmä večer. Mesto je tiež známe najväčšou diskotékou v celej Dalmácii a letným kultúrno-zábavným programom.
TROGIR

– viac ako 2000 rokov staré mesto, ktorého historické jadro (zapísané do zoznamu UNESCO) je rozložené na ostrovčeku medzi ostrovom Čiovo a pevninou spojené kamenným mostom.
SABUNIKE

– atraktívna turistická lokalita je súčasťou obce Privlaka. Sabunike je ekologicky chránené malé letovisko bez hluku dopravy  a je výborným miestom na odpočinok. Vďaka piesočnatej 2 km dlhej pláži a početným plytkým zátokám, je ideálnym miestom pre dovolenku rodín aj s malými deťmi.


Výborná poloha Polpenzia Piesočnatá pláž Výborná cena Vzdialenosť od pláže 150m Vonkajší bazén Televízor v izbe

vzdialený 2 km od mesta Nin (asi 17 km severne od Zadaru), 150 m od pieskovej pláže.

Cena od /


ZADAR

– je považovaný za hlavné mesto severnej časti Dalmácie. Patrí k najpríťažlivejším miestam v Dalmácii a je piatym najväčším mestom v Chorvátsku. Tvoria ho aj početné morské zálivy s píniovými hájmi a plážami s čistým morom. Rekreačné štvrte Bôrik a Diklo majú dobré podmienky pre športovanie, predovšetkým pre vodné športy. Historické centrum Zadaru si udržuje vzhľad a atmosféru starovekého stredomorského mesta, ktoré sa môže pochváliť aj unikátnym morským organom.