Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » SEVERNÁ DALMÁCIA » TROGIR » vila IVANA – apartmány ***

TROGIR, vila IVANA – apartmány ***

Možnosti ubytovania: 20, 30, 40

Vzdialenosť od pláže 180m Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

Poloha:

v tichšom prostredí, asi 1,5 km od starobylého centra mesta Trogir v časti Gornji Okrug (prekrásne čisté pláže a teplá morská voda), v blízkosti obchodov, trhoviska a reštaurácií. Letisko Split je vzdialené len 7 km.

Popis a vybavenie:

dvor s grilom a posedením, parkovanie vo dvore, bezplatné WiFi. K dispozícii je spoločná práčka.

Ubytovanie:

renovované apartmány vybavené novým nábytkom, kuchynským a jedálenským kútom, umývačkou riadu (okrem jedného apt. A4 na prízemí), mikrovlnkou, hriankovačom, kávovarom, TV-SAT, sprchou, WC, sušičom na vlasy, balkónom s výhľadom na more a so záhradným nábytkom. Typy apt.: A2 pre 2 osoby (2., 3. poschodie), 2-lôžková spálňa, kuchynka; A3+1 pre 3 – 4 osoby (2., 3. poschodie), 3-lôžková spálňa, obývacia miestnosť s gaučom pre 1 osobu a s kuchynským kútom; A4 pre 4 osoby (prízemie, apt. vhodný aj pre telesne postihnutých), dve 2-lôžkové spálne, oddelená kuchyňa, čiastočný výhľad na more; A4 pre 4 osoby (1. poschodie), dve 2-lôžkové spálne, oddelená kuchyňa; A4 pre 4 osoby (2., 3. poschodie), dve 2-lôžkové spálne, oddelená kuchyňa, 2 balkóny s výhľadom na more.

Stravovanie:

individuálne.

Šport a zábava:

vodné športy, požičovne lodí, člnov, vodných skútrov, potápanie, plachtenie, výlety loďou na blízke ostrovy, rafting na rieke Cetina.

Pláž:

vzdialená 180 m, štrkovo-piesková s miernym vstupom do mora vhodná aj pre malé deti.