Nachádzate sa: » CHORVÁTSKO » JUŽNÁ DALMÁCIA » Ostrov HVAR » JELSA, rezort FONTANA - izby **

Ostrov HVAR, JELSA, rezort FONTANA - izby **

Možnosti ubytovania: 20, 30

First Minute -10% Dieťa do 3 r. zadarmo Vzdialenosť od pláže 50m Vonkajší bazén Televízor v izbe Klimatizácia v izbe Parkovanie Animačné programy WiFi
Vytlačiť ponuku (dokument vo formáte PDF)

Fotogaléria: (Pre zväčšenie kliknite na obrázok)

 

 

Poloha:

umiestnený v miernom svahu obklopený borovicovým hájom a oleandrami, asi 10 min. chôdze od centra malebného mestečka Jelsa.

Popis a vybavenie:

komplex tvoria hotelové pavilóny s izbami a apartmány. K dispozícii je centrálna recepcia s trezormi, bar pri bazéne, snack bar, bezplatné WiFi, dva bazény s morskou vodou, z toho jeden detský, ležadlá pri bazéne (do vyčerpania kapacity), fitness, detský klub, parkovisko.

Ubytovanie:

Izby Classic (Clas AC), klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky, s balkónom a orientáciou na more, majú sprchu, WC, TV-SAT. Izby Comfort (Com) 2-lôžkové s možnosťou 1 prístelky, orientované na morskú stranu, majú TV-SAT, ventilátor, sprchu, WC. Izby na 1. poschodí majú francúzsky balkón a izby na prízemí sú izby Comfort s terasou (ComT).

Stravovanie:

polpenzia / raňajky a večere formou bufetových stolov.

Šport a zábava:

tenisové kurty, plážové a vodné športy, požičovňa vodných lyží, skútrov, člnov, vodných bicyklov, ihriská pre loptové hry, stolný tenis, aerobic, aquagym, animačné programy pre dospelých i pre deti (júl - august), škola potápania, fakultatívne lodné výlety na ostrovy Brač, Vis, Korčula.

Pláž:

vzdialená 50 – 100 m, štrková a kamenistá s upravenými plochami na slnenie

TERMÍNY ZÁJAZDU, CENOVÁ KALKULÁCIA a REZERVÁCIA:
typ dopravy » individuálna doprava, 8 dní - izby, s polpenziou... 12